Αλλάζουν τα δρομολόγια της ΑΝΕΚ, εξαιτίας της 48ωρης απεργίας της ΠΝΟ στις 18 και 19 Μαΐου.
Συγκεκριμένα, το δρομολόγιο του επιβατηγού - οχηματαγωγού πλοίου «Πρέβελης» διαμορφώνεται ως εξής:
Παρασκευή 19/05/2017
Αναχώρηση: 23:59 ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΗΛΟΣ (20/05/2017 ΑΦ.04:50 - AN.05:10) - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (ΑΦ.08:50 - AN.09:40) - ΑΝΑΦΗ (ΑΦ.11:15 - AN.11:30) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΑΦ.15:40 - ΑΝ.16:40) - ΣΗΤΕΙΑ (ΑΦ.19:40 - ΑΝ.20:05) - ΚΑΣΟΣ (ΑΦ.22:35 - AN.23:00) - ΚΑΡΠΑΘΟΣ (21/05/2017 ΑΦ.00:30 - AN.01:10) - ΔΙΑΦΑΝΙ ( ΑΦ.02:10 - AN.02:25) - ΧΑΛΚΗ (ΑΦ.04:24 - AN.04:40) - ΡΟΔΟΣ (ΑΦ.06:40)
Κυριακή 21/05/2017
Αναχώρηση: 10:00 ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ (ΑΦ.12:00 - AN.12:20) - ΔΙΑΦΑΝΙ (ΑΦ.14:20 - AN.14:35) - ΚΑΡΠΑΘΟΣ (ΑΦ.15:35 - AN.16:15) - ΚΑΣΟΣ (ΑΦ.17:45 - AN.18:10) - ΣΗΤΕΙΑ (ΑΦ.20:45 - ΑΝ.21:05) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (22/05/2017 ΑΦ.00:05 - ΑΝ.01:05) - ΑΝΑΦΗ (ΑΦ.05:05 - AN.05:20) - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (ΑΦ.07:00 - AN.07:40) - ΜΗΛΟΣ (ΑΦ.11:20 - AN.11:45) - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΑΦ.16:45).
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου